Meie referentsid:

HanzaDent Hambaravi on mugav ja sõbralik kliinik Tallinna piiril. Ettevõtte pakub kaasaegset kõrgkvaliteedilist hambaravi. Moodne tehnoloogia, materjalid ja kõrgetasemeline hambaarstide väljaõpe võimaldavad muuta kogu hammaste ravimise protsessi kiireks ja valutuks. HanzaDent hoolitseb selle eest, et igaühe hambaravi kogemus oleks mugav ja muretu. Patsiendile jääb ainult oma uute ja korras hammaste nautimine.

Kategooria: Maandumisleht

Märksõnad: meditsiin, kvaliteet, usaldusväärsus

Kirjeldus: logo muutmine, meediafailide töötlus, tehniline nõustamine, veebilehe loomine, haldamine ja hooldus

Be More Superfoods OÜ on tuntud bränd. Be More toidusegud aitavad toetada Su igapäevast vitamiinide-mineraalainete vajadust ning annavad lisaenergiat olenemata sellest, kas Sa oled kodune ema, aktiivne noor mees või ettevõtet juhtiv karjäärinaine. Diginetwork arendustiim aitab ettevõtet Be More Superfoods rahuldada nende ärivajadusi ning tagada, et e-pood toimiks sujuvalt.

Kategooria: E-kaubandus

Märksõnad: tervislikkus, toidulisandid, tugi

Kirjeldus: tehniline nõustamine, SEO tööd, veebilehe haldamine ja hooldus (veebilehe arendus vastavalt Tellija soovidele)

Nutridream OÜ on usaldusväärne Diginetwork koostööpartner, kes tegeleb tervislikke toidulisandite müügiga. Nutridreami tegevjuht koos müügi ja turunduse spetsialistidega teevad pidevalt koostööd Diginetwork meeskonnaga äristrateegia, kodulehe funktsionaalsuste ning optimeerimiste planeerimisel.

Kategooria: E-kaubandus

Märksõnad: tervislikkus, partnerlus, professionaalsus

Kirjeldus: tehniline nõustamine, veebilehe haldamine ja hooldus (veebilehe arendus vastavalt Tellija soovidele)

Nordes on ettevõte, mis tegutseb Euroopa Põhjamaades ja pakub insenerilahendusi erinevates insenerisuundades ning müüb ka eksklusiivseid tooteid. Nordic Engineering Solutions OÜ pakub kliendile 2D ja 3D modelleerimist, FEM või stress analüüsi, liikumiste visualiseerimist, tootmise jooniste loomist, elektriliste / hüdrauliliste jooniste loomist.

Kategooria: Maandumisleht

Märksõnad: usaldusväärsus, stabiilsus ja innovaatilisus

Kirjeldus: logo loomine, tehniline nõustamine, veebilehe loomine, haldamine ja hooldus

Lemmiklooma varjupaiga koduleht – esimene Diginetwork heategevuslik projekt. 11.02.2021.a asutatud varjupaik MTÜ Kassi Elu, mille põhieesmärk on aidata kodutuid loomi ning leida uusi kodusid.

Kategooria: Maandumisleht

Märksõnad: heategevus, lemmikloomad, südamlikkus

Kirjeldus: tehniline nõustamine, veebilehe loomine, haldamine ja hooldus

Rahvusvaheline e-poe lahendus, millel on lai valik erinevatest toodetest: nutiseadmed, kodu- ja kontoritarbed, ilu- ja tervise tooted, vabaaja tarbed.

Kategooria: E-kaubandus

Märksõnad: uudne, müüv, struktureeritud

Kirjeldus: logo loomine, tehniline nõustamine, veebilehe loomine, haldamine ja hooldus ning toodete migratsioon

Unaflor OÜ on spetsialiseerunud laste mänguväljaku-, spordi- ja vabaajarajatiste ehitusele üle Eesti. Nende eesmärk on luua hea, funktsionaalne ja turvaline keskkond vaba aja veetmiseks nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Kategooria: E-kaubandus

Märksõnad: lapsed ja pere, lasteaed, mänguväljakud

Kirjeldus: tehniline nõustamine, veebilehe loomine, haldamine ja hooldus ning personali koolitus